Poznejte 5 nenáročných strategií, díky kterým bude Vaše zahrada úrodnější!

 

Začněte ještě dnes!

  • Máte pocit, že práce na zahradě je jenom dřina, která nikdy neskončí?
  • Neradi se věnujete zbytečným činnostem?
  • Chcete vědět, které práce na zahradě opravdu dělat nemusíte?
  • Zajímá Vás pěstování v souladu s přírodou?
  • Toužíte mít úrodnou zahrádku bez používání chemie?
  • Chcete dostávat tolik péče, kolik Vy dáváte své zahrádce?

Pokud jste na některou z otázek odpověděli ANO, je tento eBook ZDARMA přesně pro Vás!

Stáhněte eBook a začněte s vědomým pěstováním na Vaší zahrádce

V eBooku se seznámíte s konceptem VĚDOMÉHO PĚSTOVÁNÍ a dozvíte se, co pomáhá zúrodnit půdu, jakým běžným činnostem se na zahradě můžete vyhnout a co tím získáte pro Vaši zahradu a především pro sebe.

Udělejte první krok k úrodnější zahradě v souladu s přírodou a s Vámi!

Co na eBook říkají čtenáři?

Pocházím z vesnice, i když v současné době žiju ve městě. Velmi dobře si vybavuji každoroční vesnické „manévry“, kdy jeden zemědělec začne např. Vybírat brambory, protože právě teď nastal ten správný čas! A ejhle, ostatní nesmí být pozadu, zítra přeci může začít třeba pršet! Ačkoli jste ztahaní z práce, která vás živí, nemáte náladu, prostě musíte, protože „Co by tomu řekli lidi?“ Někomu to vyhovuje a funguje, pro ty tato kniha není. Mně v tom chybí radost, protože to je najednou povinnost.

Se mnou rezonuje přístup, který je krásně popsán v eBooku 5 strategií vědomé zahradnice, sleduji také facebookovou stránku Zahrádka Dubečno či blog autorky Jany Krymové. Přijde-li ke mně v budoucnu zahrádka, a pevně věřím, že čas k tomu dozraje, budu se inspirovat „vědomou zahradnicí“. Její strategie jsou tak pro mě jakýmsi pomyslným odrazovým můstkem k vlastní zahradě a přístupu k ní. Nechcete-li jít cestou vesnických „manévrů“, chcete-li dělat věci trochu jinak, ale přitom efektivně a s radostí, může být právě i tato cesta Vaší inspirací.
JitkaVedoucí Hudební knihovny
Pojmy vědomé pěstování nebo vědomé zahradničení byly pro mě něco nového. Nevěděla jsem, co si pod tím představit, a co od eBooku čekat. Obsah mě mile překvapil. Jednak se mi moc líbí grafické zpracování eBooku. Ale i po obsahové stránce Jana stručně a srozumitelně shrnula základní principy svého vlastního šetrného a přirozeného přístupu k zahradničení, potažmo k sobě sama. Je to stručné uvedení do rozsáhlého tématu, a proto se už těším na chystanou příručku Vědomé pěstování.
NicolePletařka - zakladatelka značky NiVall
Život vám přihrál do života zahradu a vy teď stojíte na startovním políčku hry "Zahradničíme"? Snažíte se házet samé šestky, aby jste byli co nejdříve v cíli, ale co chvíli vás na pár kol zastaví políčko s otázkou, na kterou neznáte odpověď? Třeba co je mulčování a proč se to vlastně dělá? Takže jste nakonec v cíli u záhonů s úrodou jako poslední? Stačí si přečíst tento e-book a mohou vám padat třeba jen jedničky. V cíli budete nakonec rychleji. Dost možná to s ním i vyhrajete!
Hankawww.hp-kvetiny.cz